Od 22 do 29 czerwca 2018 r. odbył się nasz pierwszy obóz z Perfect Football. 16 młodych śmiałków wraz z trzema trenerami zostało zakwaterowanych w ośrodku Banderoza w Głuchołazach. Mieliśmy do dyspozycji boisko trawiaste, orlika, halę, basen, które spełniały w 100 % nasze wymagania treningowe i dodatkowo znajdowały się w bliskiej odległości. Chłopcy na treningach indywidualnych poprawiali technikę prowadzenia piłki różnymi częściami stopy, przyjęcie kierunkowe. Bramkarze z kolei pod kierunkiem trenera Maćka realizowali swój plan bramkarski.
Odbył się również test wiedzy o piłkarzach, quiz o Mistrzostwach Świata w Rosji, gra terenowa oraz rozwijaliśmy logiczne myślenie i refleks. Rozegraliśmy obozowe Mistrzostwa Świata i wysłuchaliśmy pogadanki o zdrowym żywieniu. Do kadry na dwa dni dołączył trener Adrian Kobusiński, który pracował z piłkarzami nad motoryką i wzorcem ruchowym.
Dziękujemy trenerom Ireneuszowi Pischingowi, Piotrowi Bolkowskiemu i Maciejowi Szaciłło oraz pani Iwonie Świątek za treningi i opiekę, a rodzicom za zaufanie i wszystkim obozowiczom za wspólnie spędzone chwile.
Już niedługo oferta wyjazdu zimowego.