pf1

Witamy w Perfect Football!

Piłka nożna dla wielu osób jest pasją, wyzwaniem, a nawet obiektem miłości. Osoby tworzące Perfect Football z pewnością należą do tej grupy. Firma Perfect Football jako jedna z nielicznych w Polsce świadczy kompleksowe usługi piłkarskie.

Dzięki trenerom współpracującym z nami możemy zapewnić najwyższą jakość w przygotowaniu i prowadzeniu indywidualnych programów treningowych, dla piłkarzy w każdym wieku - od przedszkolaka do oldboya. Treningi odbywają się w systemie stacjonarnym i na obozach piłkarskich.

Więcej: o Perfect Football

pf2

Obozy piłkarskie

Zajęcia piłkarskie opracowane przez Perfect Football uwzględniają, wiek zawodnika, umiejętności piłkarskie i zdolności motoryczne. Zajęcia uzupełniające to odpowiednio dobrane gry i zabawy mające na celu między innymi podniesienie poziomu koncentracji, myślenia przyczynowo skutkowego, podejmowania decyzji, zwiększenia pewności siebie, współpracę w zespole itp.

Wysoki poziom wiedzy, doświadczenia i umiejętności pracujących dla nas trenerów i opiekunów gwarantuje, że czas spędzony na obozie piłkarskim z Perfect Football przyniesie Państwa dzieciom wiele radości, nowych piłkarskich umiejętności, niezwykłych przeżyć, i mamy nadzieję przyjaźni na całe życie.

Obozy piłkarskie

pf3

Rozwój indywidualny

Piłka nożna to sport wybitnie zespołowy, który opiera się na indywidualnym wyszkoleniu poszczególnych zawodników. W Perfect Football dzielimy się naszą pasją, wiedzą i doświadczeniem.

Zapewniamy indywidualne podejście ze względu na wiek, poziom umiejętności i cele. Wykwalifikowana kadra trenerska pomoże Wam rozwijać pasje, umiejętności techniczne, taktyczne i motoryczne stosując nowoczesne metody!

Systemy szkoleniowe

Wydarzenia

Co nowego w Perfect Football